פייסבוק, תגיד שלום לעיצוב.

הפעם בחרנו לדבר על הצד הפחות זוהר בניהול עמודי אוהדים של פייסבוק – המידע!

By Nissim Amar

פייסבוק מספקים כלים מובנים עם נגישות סבירה להפקת מידע ותובנות מעמודי האוהדים שלנו.

חשוב לנתח בצורה חכמה את קהל היעד של פייסבוק ולדעת לתרגט אותו בתפוצת העמוד, מעורבויות בפוסטים וכמובן צפייה בסרטוני הוידאו שלכם. אחרי שנבין מיהו קהל היעד בפייסבוק שעושה לנו לייק, כותב לנו תגובות ויוצר אינטראקציה באופן כללי בעמוד פייסבוק העסקי שלנו נקבל קהל בעל ערך משמעותי ביותר עבור העסק שלנו (ממש כמו שאתם הגעתם לכתבה זו, אם תהיתם אז זה לא היה במקרה). נתונים אלו מאפשרים לנו להבין אם אנחנו עושים פעולות נכונות ומעשים רלוונטיים עבור העמוד בפייסבוק העסקי שלנו וליצור מהקהל “כדור שלג” שנמשיך לחזור אליו בכל קמפיין מכירתי ולצרף אליו בכל יום עוד ועוד גולשים שהם רלוונטיים לעמוד שלנו, כך אנו חושפים לקוחות חדשים לעסק וגם הגולש נהנה מפוסטים אינפורמטביים שבאמת יכולים לעזור לו, במקרה כזה הלייק שלו יהיה שווה הרבה יותר עבור העסק שלכם. גם בפייסבוק וגם מחוצה לו.

המידע אמנם לא מגיע בטבלאות אקסל אינסופיות (אפשר לקבל אותו גם בצורה הזאת למוזרים שבינינו) אך בכל זאת, לא כולם מסתדרים עם מספרים וגרפים.

מצאנו כלי מאוד שימושי ואנחנו שמחים לפרגן בכל הזדמנות – visual.ly .

מדובר באתר ידידותי להפליא ובעל UX מדהים, אשר עוסק בתורת האינפוגרפיקה, על כל רבדיה.

אחד הפיצ’רים היותר מגניבים ש- visual.ly מציעים הוא כלי ניתוח עמודי האוהדים – כלי זה למעשה לוקח את נתוני הפייסבוק (לאחר מתן הרשאה כמובן) ומסדר אותם באינפוגרפיקה מרשימה וצבעונית.

את הקובץ כמובן ניתן לייצא ולהעביר הלאה ללקוח/בעל העמוד.

אל תשכחו – לפעמים אופן הצגת המידע יותר חשוב מהמידע עצמו.

 

לחצו כאן לאיפוגרפיקת פייסבוק לדוגמא (שם הלקוח הוסר)

נסים אמאר
מנכ”ל – Dmarketing
נייד – 050-8486566
Nissim@dmarketing.co.il

צרו קשר ותיהנו מלקוחות חדשים…

    שם מלא

    אימייל

    נושא

    תוכן המודעה