מי אנחנו?

חברת Dmarketing – נעים להכיר!

Social

יצירה, קידום וניהול של עמודים עסקיים בפלטפורמות החברתיות לבתי עסק בכל התחומים.

AdWords

יצירה, ניהול ותחזוקה שוטפת של קמפיינים פרסומיים בעולם החיפושים הממומנים של גוגל.

SEO

התאמת השיווק והפרסום של בית העסק למנועי החיפוש בצורה אורגנית.

Our story

קצת היסטוריה עלינו:
חברת Dmarketing הוקמה בשנת 2010 והינה מהחברות המקצועיות ביותר בתחום המדיה הדיגיטלית עם התמחות בשיווק ופרסום ברשתות חברתיות וקידום במנועי חיפוש.
בטרם תחילת עבודה משותפת אנו מבקשים להכיר את הלקוחלדעת את צרכיו ולבצע איפיון מלא על מנת להתאים את אופי השירות בצורה היעילה ביותר.
צוות Dmarketing הינו מהמובילים בתחום ועובר הכשרות מקצועיות מעת לעת,מתעדכן באופן שוטף מול רפרנטים של פייסבוק וגוגל ומתאים את השינויים בהתאם.
עולם הדיגיטל הינו עולם דינמי ומשתנה לעיתים תכופות ולכן נדרש מאיתנו לאורך כל הדרך להיות מעודכנים ולהתאים את עבודתנו לשינויים הנדרשים.
הצטרפו למשפחת Dmarketing והתחילו ליהנות מתפוצה איכותית לקהל לקוחות נרחבהגדלת לקוחות פוטנציאליים ופתרונות יצירתיים בעולם המדיה הדיגיטלית.

מה אנחנו עושים?

במשפט אחד – גורמים לכם להתקיים גם במרחב החברתי וירטואלי.
בכמה משפטים – האבולוציה של השנים האחרונות אילצה עסקים מכל הסוגים לפעול באזורים זרים רחוקים ומשונים, מקומות שלא קיימים פיזית ומרחבים מלאי אי ודאות – כמובן שאנחנו מדברים על האינטרנט.

לפני מספר שנים לא רב, מרביתכם כבר הבנתם שאם אין לכם אתר תדמית,  חנות וירטואלית או לפחות עמוד נחיתה, אתם מפסידים לקוחות והרבה מאוד כסף.

האינטרנט ממשיך להקשות עליכם מצד אחד ולפנק אתכם מצד שני – בשנים האחרונות בית עסק שלא יודע לחיות במרחבי ה Social הוא פשוט בית עסק לא מפותח מבחינה אבולוציונית!

הלקוחות שלכם לא מחפשים אתכם בדפי זהב, מדברים עם שירות הלקוחות בטלפון ורוכשים בחנות. הלקוחות שלכם מחפשים אתכם בגוגל, מדברים עם שירות הלקוחות בפייסבוק ורוכשים באמצעות הסמארטפון.

ב Dmarketing אנחנו חיים את העולם הדיגיטלי – פועלים במרחב החברתי וירטואלי, מכירים את הטרנדים, לומדים את החידושים ומתפתחים יחד עם השוק.

ככל שתקדימו ותחכימו לפעול בעולם הדיגיטלי, כך לקוחותיכם ישכילו להמשיך להשתמש בשירותיכם ולא לעבור לבית עסק אחר אשר מתחזק נוכחות דיגטלית.

אז… מי אנחנו בכמה מילים?
חיות אינטרנט , מכורי סטטוסים, מחשבי אחוזים, נרקומנים של נתונים, משתפי סרטונים, אוגרי תמונות ואוהדי שטויות.

וזה בדיוק מה שהעסק שלך צריך.