איך סרטון וידאו קצר יכול לחולל פלאים לעסק שלכם?

וידאו, לקוחות ומה שביניהם.

By Nissim Amar

השינוי הדרמתי של סרטוני הוידאו הוא אחד מאבני הדרך של הפרסום בפייסבוק, השינוי מרגיש לנו מוכר בדיוק כמו הבמה שפייסבוק נתנה לתמונות בתחילת דרכה.

אין ספק שמר צוקי למד את חוויית המשתמש ומעניק לו את מה שהוא רוצה לשמוע, ובמקרה הזה גם לראות.

העולם נע לכיוון ויזואלי ומוחשי יותר, כל עסק יצטרך סרטון תדמית כחלק מהפרסום ברחבי המדיה, הרבה יותר קל להניע לפעולה באמצעות סרטון וידאו קצר שמסביר על אופי המותג והסברה כללית של החברה.

מבלי שתרצו או תרגישו הוידאו הופך לויראלי מיום ליום הרבה יותר מהתמונות, רוצים לכך הוכחה? נסו להיזכר בתיוג האחרון שתייגתם את אחד החברים שלכם… לא כזה קשה להיזכר בטח ברגע זה ממש הם מגיבים לכם על התיוג.

ערוצי המדיה משתנים מדי יום ומחייבים אותנו העוסקים במלאכה להתעדכן בלי סוף, חייבים לשמור על כושר ולהמשיך לרוץ עם העדכונים שפייסבוק מצווה עלינו כל יום על מנת שנמשיך לפרסם בצורה נכונה ואפקטיבית.

חברת Dmarketing מתמחה בסרטוני תדמית לכלל החברות, בין אם אתם עסקים קטנים, בינוניים או שעכשיו הפכתם לנסחרים בבורסה אנחנו נשמח להעניק את השירות המקצועי, לשדרג את חוויית המשתמש שלכם באתרי הסושיאל ולשפר את תדמית העסק שלכם.

אין לנו ספק שבקרוב מאוד תהיה השפעה חיובית מצד הלקוחות שלכם מה שיביא להגדלה בביקוש והכנסות נוספות לעסק.

יש לכם רעיון שאתם רוצים להפוך אותו לסרטון? חושבים שאתם יכולים להיות השחקנים הראשיים בסרט על העסק שלכם? או שאתם בכלל בקטע של סרטון אנימציה שיגרה את המחשבה של הלקוחות שלכם?

בכל מחשבה או רעיון אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם 🙂

 

    שם מלא

    אימייל

    נושא

    תוכן המודעה